ספידוגרף – שרותי המכון

מכון ספידוגרף בתל אביב מציע ללקוחותיו מגוון שירותים בתחום ההעתקות והדפוס. אלו הם השירותים העיקריים שלנו:

מכון העתקות לאדריכלים וליזמים

מכון ספידוגרף הוא המכון היחיד במרכז תל אביב המציע ללקוחותיו האדריכלים, היזמים, המהנדסים, קבלני הבנייה והשיפוצים ומעצבי הפנים חבילת שירותים נרחבת בתחום הדפוס וההעתקות. במסגרת שירותי המכון אנחנו מציעים הדפסת תוכניות בנייה באיכות מצויינת, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ודיוק ללא פשרות.

אנחנו מספקים שירותי הדפסת תוכניות – פלוטים באיכות גבוהה תוך שימוש במערכות הדפסה דיגיטליות מתקדמות. בנוסף, אנחנו מתמחים בצילום, סריקה והדפסה של תוכניות בצבע ובשחור לבן באיכות הגבוהה ביותר הקיימת היום בתחום. 

צוות המכון צבר ניסיון של שנים בתחום של הדפסת תוכניות בנייה ודואג לבצע את העבודה תוך שמירה על איכות גבוהה ושירות קשוב, יעיל ומהיר.

מגוון שירותי משרד

במכון ספידוגרף נהנים לקוחותינו מכל התחומים משרותי משרד מקיפים בתחום הדפוס וההעתקות. אנחנו מבצעים עבור לקוחות קטנים וגדולים צילומים משרדיים בגדלים שונים, בשחור לבן ובצבע. בנוסף, ניתן להדפיס בדפוס דיגיטלי איכותי ומהיר כריכות לקטלוגים וספרים, פוסטרים מכל הסוגים, הדפסות בפורמט רחב ומוצרי פרסום בהתאמה מיוחדת.

מגוון שירותים מותאמים אישית ללקוח

הניסיון המקצועי, הצוות המיומן והמכשור הטכנולוגי המתקדם בתחום הדפוס הדיגיטלי מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו שירותי העתקות ודפוס מתקדמים בהתאמה אישית. נשמח לעמוד לרשות לקוחותינו בייעוץ, הכוונה וליווי מקצועי בנושא העתקות ודפוס ולמצוא עבורכם פתרונות מתאימים.

שירות העלאת קבצים לסריקה, העתקה והדפסה דרך האינטרנט – בלי לצאת מהבית

בין לקוחותינו הרבים אנשי מקצוע שזקוקים לשירות כאן ועכשיו. כדי לייעל את העבודה ולאפשר ללקוחות ספידוגרף להנות מתהליך הדפסה מהיר ויעיל אנחנו מאפשרים העלאה של קבצים לסריקה והדפסה דרך אתר האינטרנט של החברה או במייל. בדרך זו אין צורך להיכנס למכונית, לנסוע ולחפש חנייה. כל מה שצריך הוא להעלות את הקובץ המתאים על פי ההנחיות ולשלוח אלינו.

שירות Print & Drive

כדי לקצר את התהליך עבור לקוחותינו, אנחנו שמחים להציע שירות הדפס וסע. אנחנו מבצעים את ההעתקות וההדפסות, אורזים אותם עבורכם ואתם מגיעים, מתקשרים אלינו ואנחנו דואגים לצאת ולמסור לכם את החומר המוכן ישר אל המכונית, בלי שתצטרכו לצאת מהרכב.

משלוחים מהירים עד לבית העסק והמשרד

מכון ספידוגרף מציע שירותי משלוח מהיר עד לבית העסק או משרד הלקוח. המשלוחים מבוצעים על ידי צוות השליחים הותיק והמיומן שלנו אשר דואג להביא את מוצרי הדפוס שהזמנתם עד אליכם בזמן הקצר ביותר.

מכון ספידוגרף – הכתובת היחידה שלכם להעתקות והדפסות איכותיות ומתקדמות במרכז תל אביב. 

אוהבים אותנו בפייסבוק